CNC4you-Apps

Siemens CNC4you uygulamaları ile önemli CNC haberlerinden ve en son yayınlanan ip uçlarından haberdar olun

CNC4you App - iOS and Android

CNC4you uygulaması ile, CNC Topluluğunuzdan tüm önemli bilgileri alacağınızdan her zaman emin olabilirsiniz. Yeni bir örnek iş parçası çıktığında, SinuTrain'in yeni bir test versiyonu çıktığında ve bölgenizde etkinlikler gerçekleştirileceği zaman hemen haberdar olun. Yahut sadece Siemens'in ShopMill ve ShopTurn için sunduğu kapsamlı eğitimler hakkında güncel bilgiler alın. Ve unutmayın: CNC4you dergisini PDF olarak cep telefonunuza veya tabletinize mutlaka indirin.


Online Support App - iOS and Android

Böylece Sıkça Sorulan Sorulara, en bellenim veya yazılım versiyonu indirmelerine, kılavuzlara, sertifikalara, karakteristik eğrilerine, uygulama örneklerine ve araçlarına, ürün haberlerine (örneğin yeni ürün duyuruları), ürünlerin sonlandırılması durumunda yerine alacak ürün hakkında bilgilere erişiminiz olur. Başlangıç sayfası, en son makaleler hakkında hızlı bir bakış sunar. Arama, ürünler ve makaleler hakkındaki sonuçları getirir ve kişiselleştirilmiş bir öneri listesi ile size destek sunar.

"mySupport" bölümünde sıkça ihtiyaç duyduğunuz makaleleri içeren kişisel bir favori listenizi bulabilirsiniz. Ayrıca Haber bölümünde yeni fonksiyonlar, önemli makaleler ve etkinlikler hakkında seçilmiş haberler sunulur. Uygulamayı Apple App Store veya Android Market'ten "Siemens Industry Online Support" şeklinde arayarak bulabilirsiniz.


Easy CNC App - iOS

Kullanımı kolay SINUMERIK CNC'yi öğrenmek şimdi daha kolay. Bu iPad / iPhone uygulaması, tüm SINUMERIK eğitim kılavuzlarını içerir ve her zaman en son güncellemeleri almanızı sağlar. Artık ağır kitaplar taşımak yok. Bu uygulama ile 4000 sayfadan fazla önemli CNC eğitim dersi ve içeriği, dünyanın en portatif formatında her zaman erişiminize açık. Ayrıca, kullanışlı bir G-Kodu Uyumluluk aracı, Siemens ve ISO G-Kodları için uyumlu kodları hızlıca bulabilmenizi sağlar. Sözlük özelliği, CNC terminolojisine hızlı bir başvuru rehberinizdir. CNC sosyal medya akışlarına web bağlantılarıyla çevrimiçi kullanıcı topluluğumuza yönlendirilirsiniz.